Metall. I form av elefant samt flodhäst. Stämplade "Dansk design Japan GC". Mindre fläckar, ytrepor. (Höjd 4,5-6)
2 000 SEK | 2020-06-06 16:24 |
1 900 SEK | 2020-06-01 15:12 |
100 SEK | Startpris |