Etsning, motiv från Falun. Signerad och daterad 1952. Inramad. Bladet något gulnat. (20x24,5)
500 SEK | 2020-06-07 11:45 |
450 SEK | 2020-06-07 11:58 |
350 SEK | 2020-06-07 10:35 |
100 SEK | 2020-06-04 23:35 |
100 SEK | Startpris |