Stomme i mässing. Behängd med slipade prismor. Sex ljuspunkter. Ytslitage, smärre naggar. (Höjd exklusive takfäste 60)
2 900 SEK | 2020-06-07 10:56 |
2 800 SEK | 2020-06-07 11:12 |
2 000 SEK | 2020-06-07 09:54 |
1 000 SEK | 2020-06-06 23:39 |
850 SEK | 2020-06-06 22:52 |
700 SEK | 2020-06-06 12:04 |
600 SEK | 2020-06-05 03:31 |
100 SEK | Startpris |