Emaljerad plåt. Repor, emaljskador, ytrost. (76x61)
1 700 SEK | 2020-06-06 23:05 |
1 600 SEK | 2020-06-07 09:31 |
1 000 SEK | 2020-06-05 22:57 |
1 000 SEK | 2020-06-06 10:32 |
900 SEK | 2020-06-04 22:05 |
500 SEK | 2020-06-05 10:13 |
400 SEK | 2020-06-05 06:35 |
100 SEK | 2020-06-04 19:14 |
100 SEK | Startpris |