Olja på duk, landskap med figur. Signerad. (65x52)
1 900 SEK | 2020-06-06 21:57 |
1 800 SEK | 2020-06-07 10:20 |
1 600 SEK | 2020-06-06 20:46 |
1 500 SEK | 2020-06-06 19:53 |
1 200 SEK | 2020-06-05 19:24 |
750 SEK | 2020-06-04 22:51 |
100 SEK | Startpris |