Glaserat stengods. Signerad, stämplad. Bakre kant med litet glasyrbortfall. (37x24)
4 000 SEK | 2020-06-07 11:19 |
3 800 SEK | 2020-06-07 11:37 |
3 000 SEK | 2020-06-07 11:26 |
2 500 SEK | 2020-06-07 11:06 |
1 800 SEK | 2020-06-07 07:54 |
1 500 SEK | 2020-06-06 20:27 |
1 200 SEK | 2020-06-06 12:23 |
600 SEK | 2020-06-05 01:15 |
350 SEK | 2020-06-04 20:16 |
100 SEK | Startpris |