Tusch och täckvitt, "The course of true love, never did run smoothly". Signerad och daterad 86. Inramad. (13,5x36)
650 SEK | 2020-06-07 11:58 |
600 SEK | 2020-06-07 11:37 |
550 SEK | 2020-06-07 11:20 |
500 SEK | 2020-06-07 11:00 |
450 SEK | 2020-06-07 07:02 |
350 SEK | 2020-06-05 12:07 |
350 SEK | 2020-06-06 14:25 |
200 SEK | 2020-06-05 00:00 |
100 SEK | Startpris |