Olja på pannå. "Sommarbarn". Signerad. (26x21)
850 SEK | 2020-06-07 12:00 |
800 SEK | 2020-06-07 08:52 |
700 SEK | 2020-06-07 10:04 |
100 SEK | Startpris |