Etsning, motiv från Falun. Provtryck. Signerat och daterad 1947. Inramad. Bladet något gulnat. (17x27)
650 SEK | 2020-06-07 11:46 |
600 SEK | 2020-06-07 10:59 |
500 SEK | 2020-06-05 18:40 |
450 SEK | 2020-06-06 10:08 |
150 SEK | 2020-06-05 12:04 |
100 SEK | 2020-06-04 23:33 |
100 SEK | Startpris |