Olja på duk, "Irene i Flodadräkt". Signerad. (59x49)
5 800 SEK | 2020-06-07 08:55 |
5 600 SEK | 2020-06-07 09:55 |
3 000 SEK | 2020-06-06 22:11 |
2 600 SEK | 2020-06-06 15:45 |
2 400 SEK | 2020-06-06 09:58 |
1 000 SEK | 2020-06-05 08:09 |
100 SEK | 2020-06-04 21:02 |
100 SEK | Startpris |