Kopparstick, "Remington 1858 New Model". Signerad och numrerad. Inramad. (64x48)
1 700 SEK | 2020-06-07 10:21 |
1 600 SEK | 2020-06-07 08:43 |
1 300 SEK | 2020-06-06 09:52 |
1 200 SEK | 2020-06-05 19:58 |
350 SEK | 2020-06-05 10:09 |
150 SEK | 2020-06-04 19:24 |
100 SEK | 2020-06-04 19:13 |
100 SEK | Startpris |