Vitmålad trä. Med 23st kar i glas. Slitage, mindre skador. (Bredd 115, höjd 50, djup 25)
1 300 SEK | 2020-06-07 12:04 |
1 200 SEK | 2020-06-07 09:47 |
1 000 SEK | 2020-06-07 08:33 |
750 SEK | 2020-06-06 22:27 |
650 SEK | 2020-06-05 23:04 |
600 SEK | 2020-06-05 12:47 |
500 SEK | 2020-06-05 17:26 |
150 SEK | 2020-06-04 19:53 |
100 SEK | 2020-06-04 19:12 |
100 SEK | Startpris |