Originalmålat. Kopplade ben. Färgslitage. (Höjd 80, 183x85)
Proveniens; Carl Åkerströms samlingar.
4 600 SEK | 2020-06-07 11:57 |
4 400 SEK | 2020-06-07 11:58 |
3 000 SEK | 2020-06-07 11:19 |
2 700 SEK | 2020-06-07 11:38 |
850 SEK | 2020-06-07 08:01 |
600 SEK | 2020-06-07 04:03 |
400 SEK | 2020-06-06 23:12 |
250 SEK | 2020-06-06 19:45 |
100 SEK | 2020-06-05 11:47 |
100 SEK | Startpris |