Bl.a. helblond och halvblond. Krämkopp, sockerskålar 3st, salt- och pepparströare, vas, ljusstake, kakfat på fot, tändsticksställ samt litet fat. Ett lock med lagning, kakfat och tändsticksställ med retuscherad nagg. (Största diameter 22)
2 200 SEK | 2020-06-07 10:22 |
2 100 SEK | 2020-06-07 05:25 |
2 000 SEK | 2020-06-07 00:09 |
1 000 SEK | 2020-06-05 08:03 |
1 000 SEK | 2020-06-06 13:48 |
400 SEK | 2020-06-04 22:26 |
200 SEK | 2020-06-04 22:16 |
100 SEK | 2020-06-04 20:14 |
100 SEK | Startpris |