Jakaranda. Byrån med fyra lådor samt spegel. Ytslitage, märken, ben ostadiga med stötmärken och djupa repor. (Bordet höjd 52, längd 118, djup 35. Spegeln 120x79) CITES intyg medföljer.
3 200 SEK | 2020-06-07 12:00 |
3 000 SEK | 2020-06-06 11:21 |
2 100 SEK | 2020-06-06 23:11 |
1 400 SEK | 2020-06-06 22:08 |
650 SEK | 2020-06-05 22:44 |
200 SEK | 2020-06-05 22:58 |
100 SEK | 2020-06-05 11:46 |
100 SEK | Startpris |