Bok. Med sadelgjord. Stämplad. Bruksslitage. (Höjd 83)
6 000 SEK | 2020-06-07 11:40 |
5 800 SEK | 2020-06-07 11:54 |
5 400 SEK | 2020-06-07 11:12 |
5 200 SEK | 2020-06-07 07:06 |
4 800 SEK | 2020-06-07 07:44 |
3 400 SEK | 2020-06-06 11:48 |
2 800 SEK | 2020-06-06 09:57 |
2 700 SEK | 2020-06-06 10:08 |
2 500 SEK | 2020-06-05 19:35 |
1 800 SEK | 2020-06-05 04:08 |
500 SEK | 2020-06-04 20:54 |
400 SEK | 2020-06-04 21:02 |
200 SEK | 2020-06-04 20:48 |
100 SEK | Startpris |