Betsad trä. Med sju hyllplan. Stämplad. Bruksslitage. (Höjd 226, bredd 100, djup 28)
1 700 SEK | 2020-06-07 11:46 |
1 600 SEK | 2020-06-07 11:59 |
1 100 SEK | 2020-06-06 11:59 |
800 SEK | 2020-06-06 21:21 |
500 SEK | 2020-06-04 22:37 |
500 SEK | 2020-06-05 03:24 |
250 SEK | 2020-06-04 21:45 |
100 SEK | 2020-06-04 20:32 |
100 SEK | Startpris |