Betsad trä. Med sju hyllplan. Stämplad. Bruksslitage. (Höjd 226, bredd 100, djup 28)
1 700 SEK | 2020-06-07 11:59 |
1 600 SEK | 2020-06-07 11:59 |
1 100 SEK | 2020-06-06 11:57 |
650 SEK | 2020-06-05 15:12 |
600 SEK | 2020-06-05 03:21 |
500 SEK | 2020-06-04 22:38 |
250 SEK | 2020-06-04 21:45 |
100 SEK | 2020-06-04 20:32 |
100 SEK | Startpris |