Majolika. Man i gondol. Stämplad. Krackelering. Hals med lagning, åra med avslag. (Höjd 27, längd 46)
2 900 SEK | 2020-06-07 11:56 |
2 800 SEK | 2020-06-07 12:00 |
2 000 SEK | 2020-06-07 11:55 |
1 800 SEK | 2020-06-07 11:55 |
1 100 SEK | 2020-06-06 12:34 |
600 SEK | 2020-06-04 21:20 |
450 SEK | 2020-06-05 15:47 |
300 SEK | 2020-06-05 06:34 |
200 SEK | 2020-06-04 23:14 |
100 SEK | 2020-06-04 20:15 |
100 SEK | Startpris |