Olja på duk. Vinterlandskap. Signerad och daterad 40. (52x65)
1 200 SEK | 2020-06-07 11:59 |
1 100 SEK | 2020-06-06 22:49 |
1 000 SEK | 2020-06-06 19:55 |
700 SEK | 2020-06-06 18:49 |
100 SEK | Startpris |