Olja på pannå, tidningsläsande kvinna. Signerad, a tergo daterad 1948. (26x21,5)
1 700 SEK | 2020-06-07 10:42 |
1 600 SEK | 2020-06-04 20:35 |
1 400 SEK | 2020-06-02 15:17 |
100 SEK | Startpris |