Tempera på träskiva, motiv med helgon. Krackelerad. Ställvis maskstungen, kantslitage. (31,5x22,5)
1 000 SEK | 2020-06-04 23:26 |
950 SEK | 2020-06-07 11:00 |
850 SEK | 2020-06-06 23:08 |
750 SEK | 2020-06-06 19:01 |
100 SEK | 2020-06-04 22:37 |
100 SEK | Startpris |