Olja på duk, figurkomposition. Signerad och daterad 1970. (42x65)
2 200 SEK | 2020-06-07 12:00 |
2 100 SEK | 2020-06-07 11:45 |
1 200 SEK | 2020-06-07 11:57 |
1 000 SEK | 2020-06-07 11:55 |
800 SEK | 2020-06-07 11:46 |
450 SEK | 2020-06-04 22:49 |
250 SEK | 2020-06-05 20:33 |
100 SEK | 2020-06-04 20:22 |
100 SEK | Startpris |