Broderad dekor. Bygel i mässing, med graverade blomslingor och text "Lilly". Slitage, textil med lagningar. (Längd 28)
900 SEK | 2020-06-07 11:35 |
850 SEK | 2020-06-07 10:26 |
750 SEK | 2020-06-07 09:26 |
600 SEK | 2020-06-05 21:00 |
500 SEK | 2020-06-05 16:17 |
400 SEK | 2020-06-04 22:55 |
250 SEK | 2020-06-04 21:03 |
100 SEK | Startpris |