Kopparstick, "Remington 1858 New Model". Signerad och numrerad. Daterad 94. Oramad. (63x50)
1 000 SEK | 2020-06-06 23:49 |
950 SEK | 2020-06-05 18:35 |
500 SEK | 2020-06-04 23:09 |
250 SEK | 2020-06-05 11:00 |
100 SEK | Startpris |