Olja på duk, porträtt av Sophia Bonde. Signerad A.Smith cop. (Höjd 58)
Proveniens: Salnecke slott.
1 900 SEK | 2020-06-06 20:15 |
1 800 SEK | 2020-06-07 07:56 |
1 200 SEK | 2020-06-06 18:39 |
750 SEK | 2020-06-06 15:01 |
550 SEK | 2020-06-06 12:46 |
350 SEK | 2020-06-05 22:14 |
100 SEK | 2020-06-05 16:12 |
100 SEK | Startpris |