Konturerad form. På fyra fötter. Repor, ytslitage. (Diameter 30, vikt 501g.)
1 800 SEK | 2020-06-06 14:32 |
1 700 SEK | 2020-06-04 22:10 |
1 400 SEK | 2020-06-04 20:32 |
100 SEK | 2020-06-04 19:59 |
100 SEK | Startpris |