Besticklåda, trätallrik, vattenhink, slevar, m.m. Slitage, bl.a. med skador. (Längsta längd 69)
300 SEK | 2020-06-07 09:14 |
250 SEK | 2020-06-07 11:57 |
150 SEK | 2020-06-05 11:00 |
100 SEK | 2020-06-05 02:48 |
100 SEK | Startpris |