Väggkar. Svepask, daterad 1854. Ostformar, svarvskålar, m.m. Bl.a. med skurna bomärken. Slitage, torrsprickor, bl.a. maskstungen. (Längsta längd 37)
750 SEK | 2020-06-06 16:47 |
700 SEK | 2020-06-07 08:53 |
600 SEK | 2020-06-07 06:36 |
500 SEK | 2020-06-05 21:21 |
250 SEK | 2020-06-04 23:03 |
250 SEK | 2020-06-05 17:59 |
100 SEK | Startpris |