Med slipad dekor. Mindre nagg och smärre repor. (Innerdiameter 17mm, vikt 3,3g.)
850 SEK | 2020-06-07 05:42 |
800 SEK | 2020-06-05 10:50 |
450 SEK | 2020-06-04 19:26 |
250 SEK | 2020-06-04 23:50 |
100 SEK | Startpris |