Olja på duk, motiv från Falu gruva. Signerad. Ram med slitage. (21x31)
850 SEK | 2020-06-07 10:24 |
800 SEK | 2020-06-07 11:51 |
550 SEK | 2020-06-07 08:50 |
500 SEK | 2020-06-05 11:07 |
300 SEK | 2020-06-05 07:55 |
100 SEK | Startpris |