Olja på pannå, "Hinken". Signerad. Ram med färgslitage. (43x55)
950 SEK | 2020-06-07 10:25 |
900 SEK | 2020-06-07 11:55 |
750 SEK | 2020-06-07 10:00 |
150 SEK | 2020-06-05 18:34 |
100 SEK | Startpris |