Rockhuvuden 5st samt skäktkniv, daterad 1863. Färgslitage, bl.a. med maskhål. (Längsta längd 85)
500 SEK | 2020-06-07 10:38 |
450 SEK | 2020-06-07 10:30 |
250 SEK | 2020-06-07 09:18 |
200 SEK | 2020-06-06 15:58 |
100 SEK | 2020-06-06 10:35 |
100 SEK | Startpris |