Tak uppburet av två kolonner. Dörrar med infällda rombdekorer. Gråmålat. Lösa delar medföljer. Kompletteringar, senare bemålning, torrsprickor, slitage, enstaka skador. (Takets bredd 232, kolonnernas höjd 196, takets höjd 85, dörrarnas höjd 198,5, dörrarnas bredd 65+65)
17 000 SEK | 2020-06-07 11:59 |
16 500 SEK | 2020-06-07 12:00 |
10 500 SEK | 2020-06-07 10:25 |
6 600 SEK | 2020-06-04 22:19 |
2 700 SEK | 2020-06-04 21:55 |
350 SEK | 2020-06-04 19:59 |
150 SEK | 2020-06-04 19:18 |
100 SEK | 2020-06-04 19:11 |
100 SEK | Startpris |