Slev, daterad 1867, med skurna monogram. Laggad hink. Kavel, m.m. Slitage, torrsprickor. (Längsta längd 66)
150 SEK | 2020-06-07 10:54 |
100 SEK | 2020-06-05 22:51 |
100 SEK | Startpris |