Med förgylld dekor. Bruksslitage. (Diameter 25)
400 SEK | 2020-06-07 12:02 |
350 SEK | 2020-06-07 11:23 |
300 SEK | 2020-06-07 10:36 |
150 SEK | 2020-06-05 15:32 |
100 SEK | 2020-06-04 21:11 |
100 SEK | Startpris |