Mässing. Invändigt vit och beigelackad. Takkopp i mässing. Ytslitage, smärre repor. (Diameter 40)
1 600 SEK | 2020-06-07 11:38 |
1 500 SEK | 2020-06-07 00:34 |
1 300 SEK | 2020-06-07 07:56 |
500 SEK | 2020-06-06 15:05 |
250 SEK | 2020-06-05 17:45 |
200 SEK | 2020-06-04 21:06 |
150 SEK | 2020-06-05 00:20 |
100 SEK | Startpris |