Olja på duk, landskap med jakthund och fåglar. Signerad och daterad 1982. (84x114)
8 400 SEK | 2020-06-07 09:56 |
8 200 SEK | 2020-06-07 11:39 |
6 000 SEK | 2020-06-07 11:31 |
1 800 SEK | 2020-06-06 15:38 |
1 000 SEK | 2020-06-06 11:48 |
350 SEK | 2020-06-05 07:53 |
300 SEK | 2020-06-04 23:22 |
100 SEK | Startpris |