Med handmålad dekor av fjärilar och fladdermöss. Undertill med etikett "Nils Nessim Antiques". Dekorslitage, repor. (Diameter 13)
4 600 SEK | 2020-06-07 12:37 |
4 400 SEK | 2020-06-07 11:59 |
3 600 SEK | 2020-06-07 12:00 |
2 200 SEK | 2020-06-07 06:02 |
1 800 SEK | 2020-06-07 07:55 |
1 200 SEK | 2020-06-07 01:32 |
1 100 SEK | 2020-06-06 08:54 |
1 000 SEK | 2020-06-05 17:27 |
350 SEK | 2020-06-04 22:07 |
200 SEK | 2020-06-05 08:40 |
100 SEK | 2020-06-04 21:24 |
100 SEK | Startpris |