Med slipad eldtopaz och 8st briljantslipade diamanter. Topazen med repor och mindre nagg. (Innerdiameter 17mm, vikt 12,7g.)
3 600 SEK | 2020-06-07 01:22 |
3 600 SEK | 2020-06-07 11:52 |
3 400 SEK | 2020-06-04 19:23 |
2 900 SEK | 2020-06-06 23:00 |
2 400 SEK | 2020-06-05 01:00 |
350 SEK | 2020-06-04 23:45 |
100 SEK | Startpris |