Dalmålning, biblisk scen med kurbits. Monogramsignerad och daterad 1846. Uppsatt på senare duk. Renoverad, veck, revor, nedre kant kompletterad. (103x123)
21 000 SEK | 2020-06-07 10:55 |
20 500 SEK | 2020-06-07 11:31 |
19 500 SEK | 2020-06-06 12:34 |
15 000 SEK | 2020-06-06 13:13 |
7 200 SEK | 2020-06-06 10:01 |
5 000 SEK | 2020-06-05 07:30 |
300 SEK | 2020-06-04 20:46 |
150 SEK | 2020-06-04 20:38 |
100 SEK | Startpris |