Tillbringare, skål, uppläggningsfat 5st samt förrättstallrikar 6st. Repor, enstaka nagg. (Längsta längd 26)
1 700 SEK | 2020-06-07 00:17 |
1 600 SEK | 2020-06-06 19:19 |
1 200 SEK | 2020-06-05 12:09 |
1 000 SEK | 2020-06-06 16:00 |
600 SEK | 2020-06-05 12:53 |
300 SEK | 2020-06-04 23:17 |
250 SEK | 2020-06-04 21:53 |
200 SEK | 2020-06-04 21:09 |
150 SEK | 2020-06-04 20:53 |
100 SEK | 2020-06-04 19:30 |
100 SEK | Startpris |