Olja på duk, Alpheus och Arethusa. Osignerad. Mindre retuscher och märken. Ställvis något krackelerad. (74x60)
14 000 SEK | 2020-06-07 12:01 |
13 500 SEK | 2020-06-07 12:00 |
13 000 SEK | 2020-06-07 11:58 |
12 000 SEK | 2020-06-07 10:01 |
10 000 SEK | 2020-06-06 12:06 |
8 000 SEK | 2020-06-05 19:20 |
3 000 SEK | 2020-06-04 19:42 |
2 000 SEK | 2020-06-04 21:07 |
1 800 SEK | 2020-06-04 20:03 |
1 600 SEK | 2020-06-04 19:17 |
100 SEK | 2020-06-04 19:11 |
100 SEK | Startpris |