Tråg, daterat 1895. Tråg, allmoge, 1800-tal. Svarvskål, 1800-tal samt knotskål, allmogestil. Slitage, torrsprickor. (Största diameter 43)
1 100 SEK | 2020-06-07 11:59 |
1 000 SEK | 2020-06-07 10:48 |
800 SEK | 2020-06-06 21:53 |
450 SEK | 2020-06-05 23:10 |
350 SEK | 2020-06-05 17:58 |
250 SEK | 2020-06-05 17:13 |
150 SEK | 2020-06-05 12:56 |
100 SEK | Startpris |