Mjukt porslin. Med handmålad dekor. En stämplad. Lagningar, retuscher, skador. (Höjd 13,5)
Proveniens: Salnecke slott.
3 800 SEK | 2020-06-06 16:38 |
3 600 SEK | 2020-06-07 07:53 |
1 700 SEK | 2020-06-07 06:24 |
1 500 SEK | 2020-06-06 22:58 |
900 SEK | 2020-06-06 12:40 |
850 SEK | 2020-06-05 23:00 |
800 SEK | 2020-06-05 23:17 |
150 SEK | 2020-06-04 21:02 |
100 SEK | Startpris |