Olja på duk. "Klippvik mot havet", motiv från Gräbbestad i norra Bohuslän. Signerad. Smärre dukbulor. (70x49)
3 200 SEK | 2020-06-07 11:58 |
3 000 SEK | 2020-06-05 17:05 |
2 500 SEK | 2020-06-05 16:12 |
2 000 SEK | 2020-06-04 22:11 |
250 SEK | 2020-06-05 14:02 |
150 SEK | 2020-06-04 21:54 |
100 SEK | Startpris |