Bl.a. med originalmålning. Färgslitage, den mindre med lagning, torrsprickor. (Diameter 16,5-25)
2 600 SEK | 2020-06-07 12:00 |
2 500 SEK | 2020-06-07 12:00 |
1 500 SEK | 2020-06-06 19:37 |
700 SEK | 2020-06-06 07:36 |
700 SEK | 2020-06-06 16:35 |
350 SEK | 2020-06-05 17:58 |
250 SEK | 2020-06-05 17:12 |
150 SEK | 2020-06-05 11:01 |
100 SEK | Startpris |