Delvis glaserat stengods. Signerad. Mindre fotnagg. (Höjd 18)
800 SEK | 2020-06-07 11:55 |
750 SEK | 2020-06-07 07:08 |
700 SEK | 2020-06-07 09:16 |
500 SEK | 2020-06-06 01:49 |
200 SEK | 2020-06-05 22:00 |
100 SEK | 2020-06-04 23:16 |
100 SEK | Startpris |