Parian. "Napoleansk fiskarpojke". Stämplad. Tå med lagning, sockel med tillverkningssprickor. (Höjd 48)
1 100 SEK | 2020-06-07 11:52 |
1 000 SEK | 2020-06-07 12:03 |
750 SEK | 2020-06-07 00:24 |
350 SEK | 2020-06-05 08:35 |
300 SEK | 2020-06-04 19:27 |
100 SEK | Startpris |