Omkring 1930-tal, björk med intarsiadekor, 111 x 57 cm, höjd 201 cm, smärre bruksslitage
850 SEK | 2020-07-31 23:59 |
850 SEK | 2020-08-01 10:58 |
750 SEK | 2020-07-27 22:32 |
500 SEK | 2020-07-20 15:31 |
250 SEK | 2020-07-20 17:39 |
100 SEK | Startpris |